Hürriyet mah. 469 s k. No:32/A Şirinyer/Buca
0 (544) 278 37 61
BİZ KİMİZ?
SPOR AKADEMİLERİ HAKKINDA
Yeni adı Spor Bilimleri Fakültesi'dir. Ülkemizde görev yapan ve performans sergileyen; sporcu, antrenör, spor yöneticisi, beden eğitimi öğretmenlerinin yetiştirilmesinde söz sahibi olan Spor akademisi, Türkiye genelinde yaklaşık 90 üniversitenin bir fakültesi olarak eğitim veren, özel yetenek sınavları ile seçme ve yerleştirme yapan 4 yıllık yüksek öğretim kurumlarından biridir.
POLİS VE ASKERİ OKULLAR HAKKINDA
Profesyonel antreman sistemimizle kutsal meslekler olarak nitelendirilen polislik ve askerlik ile ilgili hedefi olan öğrencilerimize yetenek sınavlarından tam puan almayı garanti ediyoruz.
SPOR LİSELERİ HAKKINDA
Geleceğin spor adamı olma hayalindeki genç yetenklerin kariyerlerine lise çağından başlayabilmeleri için onlara eğlenceyle disiplinin bir arada olduğu bir program hazırladık.
AKTİF AKADEMİ NEDİR?
Aktif AKADEMİ, profosyonel hayata spor alanlarında adım atmak isteyen gençlerimize yol gösteren bir kuruluştur. Deneyimli eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizi en doğru şekilde spor hakkında geleceğe yönelik bilinçlendirerek, sadece sporu değil yapılan sporun temelinin özümsenmesini sağlamaya çalışıyoruz.
NEDEN AKTİF AKADEMİ?
Yılların veridiği deneyimler ve kazandırdığı tecrübeler ile hem eğitim hem de rehberlik hizmeti sunan AKTİF AKADEMİ profesyonel antreman sistemleri ve her branşa özgü antrenör kadrosuyla, ideali bulunan öğrencileri rakiplerinden bir adım öne geçirerek hedefe ulaşmalarını sağlar.
EĞİTİM ALANLARIMIZ
Spor Akademisi
Spor Lisesi
PMYO
POMEM
MSÜ
PÖH
JÖH
Bekçilik